ČLŽ: FK Meteor Praha - FK Admira Praha 4:1 (1:1)

23. 9. 2015

Areál Štěpničná, středa 23. září, výkop ve 12:30 hodin.

Začali jsme dobře a první poločas byl celkem vyrovnaný. V 15. minutě jsme domácí překvapili a gól Yuzvaka otevřel skóre zápasu – 0:1. Bojovali jsme o každý kousek hřiště a chtěli udržet vedení až do přestávky, jenže ve 27. minutě Meteor zařídil vyrovnání na 1:1.
Ve druhé části zápasu jsme se snažili nedat svou kůži lacino, ale domácí lépe kombinovali, byli důraznější a zatápěli nám pod kotlem. Rozhodčím nařízené dvě penalty (42´ faul ve vápně a 56´ hra rukou) Meteor proměnil, no a pak už jen potvrdil svoji kvalitu, čtyři minuty před závěrečným hvizdem přidal čtvrtý gól a nebylo co řešit – 4:1.

Střelci: 15´ Yuzvak

Sestava: Doležal – Mižišin (44´ Hronek), Herel, Rybín (49´ Jung), Pátek, Skalický, Drescher, Yuzvak, Škurek, Heřman, Horák