Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČLŽ: FK Varnsdorf – FK Admira Praha 0:6 (0:1)

4. 10. 2015

Jiřetín pod Jedlovou, neděle 4. října, výkop v 10 hodin - tráva.

První poločas jsme hráli „lážo plážo“, bez pohybu, bez aktivity, vázly nám kombinace, prostě jsme chrápali a nedokázali si vypracovat žádnou pořádnou šanci. Až ve 30. minutě jsme dali náhodný první gól, a při pohledu na trenéra bylo jasné, že v kabině bude bouřka.
Do druhé půle jsme vystřídali, hra se oživila, začalo se nám dařit, postupně jsme se dostávali do příležitostí, zlepšila se kombinace a konečně padaly góly.
 
Střelci: 30´ Skalický, 41´ Pátek, 48´ Hronek, 55´ Rybín, 58´ Pátek, 64´ Drescher, 
 
Sestava: Mižišin – Herel, Heřman, Lipták (36´ Škurek), Drescher, Skalický,  Horníček (36´ Matějka), Yuzvak, Švarc (36´ Rybín), Jung (36´ Pátek), Hronek (48´ Pivoňka)
 
Komentář FAŠV:
Po docela solidním zápase na Dukle jsme na tento zápas chtěli navázat. To se nám vcelku dařilo až do 30.minuty, kdy po závaru ve vápně náš odkop neřešil fotbalově Šešina a soupeř tuto chybu potrestal dorážkou do prázdné branky. Druhá půle byla již ve znamení výrazné převahy hostů a odevzdaného našeho výkonu. Zarážející byly situace před některými brankami, které tým neskutečně sráží. To by si hráči mohli uvědomit a přidat alespoň v nasazení. Škoda také dvou nevyužitých vyložených šancí alespoň pro kosmetickou úpravu výsledku.
 
Tabulku a ostatní výsledky najdete: http://vysledky.lidovky.cz/soutez.php?id_soutez=10066
 
Vlaďka Z.