ČLŽ: Jablonec – Admira Praha 1:2 (0:0)

18. 10. 2015

Herel rozhodl v poslední minutě

ZŠ Mozartova - Jablonec nad Nisou, dne 18. října, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Naše hra v první půli nebyla ideální, hrálo se převážně ve středu hřiště, Jablonečtí byli nepříjemným soupeřem a dobře přistupovali k hráčům. Nedokázali jsme si vytvořit žádnou větší šanci a do 35. minuty zůstal bezbrankový stav – 0:0.
Do druhé části zápasu trenér provedl pár změn, herní projev se zlepšil a v 50. minutě, za asistence Yuzvaka, poslal Hronek Admiru do vedení – 0:1. Chybovali jsme o čtyři minuty později, Jablonec jedovatou střelou překvapil brankáře Doležala a bylo vyrovnáno – 1:1. Poslední minuty zápasu byly v naší režii, velká šance Hronka, střela však jen vyprášila rukavice jabloneckého gólmana. Časomíra ukazovala poslední minutu zápasu, když po ose Matějka – Pátek – Herel, posledně jmenovaný pěknou hlavičkou rozvlnil jabloneckou síť a dal vítězný gól 1:2.

Střelci: 50´ Hronek (Yuzvak), 70´ Herel (Pátek)

Sestava: Doležal – Heřman, Skalický, Škurek, Drescher (36´ Horák), Yuzvak, Herel, Pátek, Rybín (57´ Švarc), Hronek, Jung (36´ Matějka)