ČLŽ: Povltavská FA – Admira Praha 1:0 (1:0)

7. 11. 2015

Radotín, sobota 7. listopadu, výkop v 10 hodin, povrch UMT.

Celý první poločas vysoké nakopávané balóny, všechno na náhodu, přihrávky pozdě, málo kombinací, prohrané osobní souboje, laxní přístup některých hráčů, prostě nás bolely oči. Vrcholem všeho byla hrubá chyba gólmana Doležala, který v 6. minutě chytil míč před vápnem, kopal se trestný kop a z dorážky jsme dostali gól – 1:0.
Ve druhé části zápasu střídající hráči oživili hru, měli jsme častěji míč na svých kopačkách, domácí jsme zatlačili na jejich polovinu, ale ti urputně bránili v deseti lidech a bylo velmi těžké propasírovat míč před obrannou zeď. Soupeř, vědom si vedení, zdržoval hru, my jsme se marně snažili o koncovku, Pátek minul bránu, Yuzvak trefil brankáře, Jung přestřelil ze dvou metrů bránu a Matějkova dalekonosná střela šla nad břevno. Kdybychom jen polovinu šancí proměnili, vyhráli bychom. Ale na kdyby se nehraje. Hraje se na góly, a ty jsme nedali a prohráli.

Sestava: Doležal – Škurek (36´ Lipták) Heřman (54´ Mižišin), Horníček, Drescher, Horák (36´ Rybín), Herel, Yuzvak, Skalický (36´ Matějka), Švarc (36´ Jung), Pátek