Meteor Praha : Admira Praha 2 : 3

17. 4. 2016

Zápas ,  na  který  jsme  se  všichni  těšili , i  když  z  Meteoru  šel  strach , pouze  1x  prohrál  v  základní  skupině , před  týdnem deklasoval   Cidlinu   6 : 1 a  doma  neprohrává . Pečlivě  jsme  se  připravovali  celý  týden , máme  stále  velkou  marodku  a  většina  hráčů  dělá přijímačky  na  střední  školy , přesto  jsme  šli  do  utkání  s  nadšením  a  s  cílem  uhrát  dobrý  výsledek .

Meteor  využil  naší  chyby  hned  ve  2´ a  pohodlně  skoroval ,  za  pár  minut  bylo  ještě  hůř -  přifilmovaný  faul  2m  za  šestnáctkou  rozhodčí  obratně  vsunul  dovnitř  a  odpískal  penaltu .  Doležal  ji  ale  skvěle  chytil  a  my  získávali  střed  hřiště  a  začali  jsme  se  dostávat  do  šancí . Za  jasnou  ruku  po  našem  centru  vyrovnal  Herel  z  penalty  na  1 : 1 , měli  jsme  tlak  a po  chybě  obrany  Švarc  přehodil  golmana  a  upravil  na  1 : 2 ! Další  šance / Matějka , Švarc , .../  jsme  navyužili . Druhou  půli  mívá  Meteor  vynikající , věděli  jsme  to ,  přesto  po  chybě  našeho  stopera  jsme  jim  nabídli  vyrovnání . Nervózní  závěr  utnul  střídající  Mižišin  ,  který  po  ose  Herel - Yuzvak  hlavou  v  poslední  minutě  vstřelil  vítěznou  branku  a  zajistil  nám  3  body .  Radost  byla  ohromná ,  schylovalo  se  i  k  několika  rvačkám  , odvážíme  si  po  zásluze  3  body . Splnili  jsme  taktické  pokyny , hráli  trpělivě  ,  každý  pracoval  ve  svém  prostoru -  a  s  velkou  mírou  pokory  se  nám  to  povedlo