PU: Admira Praha – výběr Ukrajiny 5:0 (1:0)

25. 8. 2015

Kobylisy, dne 25. srpna – Na úterý byl domluven zápas s výběrem Ukrajiny. Hrálo se na UMT, výkop byl v 10 hodin.

Prvních pár minut dokázali hosté (ročník 1999 - 2001) udržet tempo a v 7. minutě zahrozili z trestného kopu dobře mířenou střelou pod břevno, kterou gólman Doležal vytěsnil na rohový kop. Trestný kop byl také na druhé straně hřiště, ale netrefili jsme bránu. Získávali jsme územní převahu a dostávali se do příležitostí, ale chyběl nám klid v koncovce. V samotném závěru jsme přece jen prolomili smůlu a gólem Hronka jsme vedli - 1:0.
Hosté měli čtyři hráče na střídání a v poli hrálo celý zápas i jedno děvče. My jsme, až na Herela, vyměnili do druhé půle všechny hráče, Ukrajině ubývaly síly a na hřišti dominovala Admira. Šancí bylo na dva zápasy, ale proměnili jsme čtyři a vyhráli celkově 5:0.

Střelci: 35´ Hronek (Matějka), 42´ Rybín (Pánek), 45´Heřman, 51´ Yuzvak (Pátek), 62´ Pánek