Jdi na obsah Jdi na menu
 


27. 10. 2010
PO 18.7. Začátek letní přípravy    
ST 27.7. 10:00 Sparta U15 - Admira U16 Strahov 0:3
PO 1.8. - ČT 4.8. SOUSTŘEDĚNÍ SC Nymburk  
SO 6.8.  12.30  Admira - Tempo Praha Hovorčovická 2:2
Ne 14.8.  17.00 Motorlet - Admira Černošice 5:1
Ne 21.8  MU 12.15  Most - Admira TCM Souš - tráva 2:0
So 27.8 MU 12.15 Admira - Táborsko Hovorčovická 3:1
So 3.9. MU 12.15 Admira - Olympia HK Hovorčovická 7:1
Ne 11.9 MU 12.15 Žižkov - Admira Horní Měcholupy 2:5
So 24.9 MU 12.30 Sokolov - Admira Sokolov UMT 3:1
St 28.9 MU 12.15 Admira - Motorlet Hovorčovická 1:2
So 1.10 MU 12.15 Admira - Čáslav Hovorčovická 3:0
So 8.10 MU 15.30 Chrudim - Admira Letní stadion   UMT  1:1 (4:3 PK)
Út 12.10 PU 17:00 Bohemians 1905 - Admira Horní Měcholupy UMT 4:2 (2:0)
So 15.10 MU 12.15 Admira - Písek Hovorčovická 1:3 (1:0)
Ne 23.10 MU 12.15 Vyšehrad - Admira Vyšehrad UMT  5:9 (2:2)
Pá 28.10 MU 12.15 Admira - Kladno Hovorčovická  2:4 (2:2)
So 5.11 MU 12.00 Ústí - Admira UMT Masarykova  0:5 (0:1)
So 12.11 MU 11.15 Admira - Benešov UMT  Admira  0:2 (0:2)
Zimní příprava    
So 14.1 PU 14.00 Motorlet - Admira  UMT Jinonice   4:0 (3:0)
So 21.1 PU 12.00 Admira - Mělník    
Ne 5.2 - 9.2 Soustředění Nymburk SC Nymburk  
Ne 5.2. 14.00 Admira - V. Žižkov SC Nymburk 0:5
Út 7.2. 17.30 Admira - Nymburk SC Nymburk 5:2
So 18.2  PU 12.00 Admira - Vyšehrad Admira UMT 5:2 (1:1)
So 25.2. PU 12.00 Admira - Dukla (foto) Admira UMT 5:5 (2:2)
Ne 5.3 PU 13.00 Meteor - Admira (foto)  Bedřichovická UMT 2:1 (2:0)
So 18.3. 15:30 MU Admira-Mostecký FK (foto) Admira UMT + UO  3:3 (3:4) P
So 25.3. 12:15 MU FC MAS Táborsko-Admira (foto) Soukeník UMT  3:1 (0:0)
Ne 2.4. 12:00 MU Olympia Hradec Králové-Admira Chudonice, UMT  3:2 (0:0)
So 8.4. 12:15 MU Admira-FK Viktoria Žižkov (foto) Admira UMT  4:2 (1:0)
Čt 13.4. 12:15 MU FK Motorlet Praha-Admira (foto) MOTORLET UMT.  5:2 (2:0)
So 22.4. 12:15 MU Admira-FK Baník Sokolov (foto) ZŠ Hovorčovická tráva  2:2 (3:5 PK)
Ne 30.4. 12:15 MU FK Čáslav-Admira (foto) Vodranty / tráva  4:1 (3:1)
So 6.5. 12:15 MU Admira-MFK Chrudim ZŠ Hovorčovická tráva  3:0
Ne 14.5. 12:15 MU FK FC PÍSEK-Admira (foto) Burketova / tráva  3:1 (1:1)
So 20.5. 12:15 MU Admira-FC Slavoj Vyšehrad (foto) ZŠ Hovorčovická tráva  4:5 (2:3)
St 24.5. 12:15 MU Admira-FK Ústí nad Labem ZŠ Hovorčovická tráva  1:3 (0:2)
Ne 28.5. 12:00 MU SK Kladno-Admira (foto) Stadion Fr. Kloze-tráva  2:2 (3:5 PK)
St 7.6. 17:45 MU SK Benešov-Admira (foto) tráva  1:4 (1:2)